Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер R9 1000W
000-ватний повністю мідний двигун, рідкокристалічна приладова панель, дзеркала заднього огляду з дистанційним керуванням, контролер високого стандарту, вакуумні шини 3.00-10, дискові гальма спереду та ззаду, триступенева коробка передач, гідравлічна амортизація, максимальна швидкість 50 км/год.
Акумуляторна батарея 60 В 20 А·год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tank |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 кг |
| Час зарядки | 3 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Рекомендована гранична швидкість | 50 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 57 291 ₴



