Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер strongman 1000W
1000-ватний повністю мідний двигун, високоякісний модульний контролер, передні та задні дискові гідравлічні гальма, 30-10 вакуумні шини, рідкокристалічна приладова панель, дзеркала заднього огляду з дистанційним керуванням, максимальна швидкість 55 км/год, олив'яно-кислотний акумулятор 72
20 А.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tank |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 кг |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Рекомендована гранична швидкість | 55 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 61 698 ₴




