Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер IRON MAN 1000W
1000-ваттний повністю мідний двигун, рідкокристалічна приладова панель, кермове колесо з авіаційним NFC-чипом, контролер високого стандарту, вакуумні шини 3.00-10, пульт дистанційного керування, триступенева коробка передач (висока/середня/низька), гідравлічна амортизація, реальна швидкість 55 км/год. Дзеркала заднього огляду, олив'яно-кислотний акумулятор
60V20A.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tank |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Рекомендована гранична швидкість | 55 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Білий |
- Ціна: 50 240 ₴



