Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер Metaverse 350W
350-ватний двигун із чистою мідною обмоткою, 14-дюймові вакуумні шини 2.5, шеститрубний контролер, рідкокристалічна приладова панель, дзеркала з дистанційним керуванням NFC, триступеневий регулятор швидкості, поворотники, реальна швидкість 40 км/год. Свинцево-кислотний акумулятор 48B 20 А.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tank |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 53 кг |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Синій |
- Ціна: 40 002 ₴



