Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер Paige 1000W
1000-ватний двигун із чистої міді, високоякісний контролер, гідравлічні дискові гальма спереду та ззаду, передні та задні поворотники та стоп-сигнали, гальмівні важелі, що відповідають державним стандартам, триступенева коробка передач (висока, середня та низька швидкість), 30-10 вакуумні шини, РК-панель приладів, регульовані дистанційно дзеркала заднього огляду, максимальна швидкість 55 км/год, 70-вольтова 20-амперна свинцево-кислотна батарея.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tank |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 кг |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Напруга акумулятору | 70 В |
| Рекомендована гранична швидкість | 55 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 66 105 ₴



