Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер TANK 800W
1000-ватний повністю мідний двигун, високоякісний контролер, 30-10 вакуумні шини, рідкокристалічна приладова панель, пульт дистанційного керування, дискові гальма спереду та ззаду, кошик для вантажу, підніжки,
3-ступенева коробка передач, поворотники, кольорові фари, реальна швидкість 40 км/год, олив'яно-кислотний акумулятор 60V20A.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tank |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 43 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 50 240 ₴



