Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер Golden Eagle 350W
Електродвигун потужністю 350 Вт із повною мідною обмоткою, цифрова приладова панель, вакуумні шини 14-2.5, дзеркала заднього огляду з дистанційним керуванням, шестиканальний контролер, переднє гальмо 80 мм і заднє 90 мм із блокуванням, поворотники, регулювання швидкостей (висока/середня/низька), багажний кошик, реальна швидкість до 40 км/год. Свинцево-кислотний акумулятор 48 В 12 А•год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tank |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 55 кг |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 29 968 ₴



