Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високошвидкісний електроскутер Tank 2000W
2000-ватний повністю мідний двигун, РК-панель приладів, вакуумні шини 30-10, дзеркала заднього огляду з дистанційним керуванням, контролер високого стандарту, гідравлічні дискові гальма спереду та ззаду, передні та задні поворотники, аварійна сигналізація, режими P/D/S/R з реальною швидкістю до 60 км/год, акумулятор Tianneng 72 В 20 А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tank |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 кг |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Рекомендована гранична швидкість | 60 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 92 547 ₴



